Naša vodstvena ekipa

Naša vizija raste skupaj z našimi objekti in strankami – graditi prihodnost. Še naprej zagotavljati kakovost in zanesljivost storitev ter širiti obseg dejavnosti in zagotavljati nova delovna mesta v regiji. Ostati fleksibilen ponudnik gradbenih del, ki zna upravičiti pričakovanja od najmanjših strank do velikih podjetij.

Aleksander Marguč

Direktor podjetja

031/ 629-529 │ sandi@gradnjemarguc.si

Rok Planinc

Vodja gradbišča

031/ 744-588 │ rok@gradnjemarguc.si

Gregor Stopinšek

Vodja nizkih gradenj in logistike

030/ 935-352 │ gregor@gradnjemarguc.si

Bojan Lazar

Vodja visokih gradenj

041/ 669-220 │ bojan@gradnjemarguc.si

Sebastjan Turnšek

Vodja asfaltiranja in vzdrževanja cest

040/ 629-529 │ sebastjan@gradnjemarguc.si

Boštjan Vindiš

Vodja betonarne

070/ 629-529 │ bostjan@gradnjemarguc.si

Metka Kralj

Vodja del na komunalnih vodih

030/ 935-368 │ metka@gradnjemarguc.si

Ksenija Golčman

Vodja pisarne - računovodstvo

03/ 759-12-10 │ ksenija@gradnjemarguc.si

Vesna Ilić

Komerciala

082/ 051-653 │ vesna@gradnjemarguc.si

Sanja Sevšek

Administracija

030/ 935-365 │ sanja@gradnjemarguc.si

O nas

40-letna tradicija, sodobna tehnologija, uvedba novih proizvodnih programov, sodoben vozni park, prilagodljivost... 
Preberi več ...

Aktualno

  • 1

Kontakt

GMI d.o.o.   
Zgornja Pristava 4A, 3210 Sl.Konjice

TEL: 03 759 12 10   
GSM: 031 629 529
gmi@gradnjemarguc.si

Ostali kontakti ...